27° Açık

Son dakika: Kabine Buluşması bitti mi? EYT yaş koşulu var mı? 12 Aralık 2022 EYT, Emeklilikte yaşa takılanlar yaş hududu olacak mı?

Genel - Aralık 12, 2022 7:56 pm A A

EN SON EYT haberi, açıklaması! EYT yaş koşulu var mı? 12 Aralık 2022 EYT, Emeklilikte yaşa takılanlar yaş hududu olacak mı?Kabine Buluşması sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları takip ediliyor. Erken Yaşta Emeklilik mevzusunda yapılacak açıklamalar merak uyandırıyor. EYT’de son gidişat nedir?Kabine Buluşması sona erdi. EYT ve minimum fiyat mevzuları gündemde… Peki ama Kabine Buluşmasında EYT mevzusunda bir açıklama yapıldı mı?

EYT yaş koşulu olacak mı?

Kabine Buluşmasında EYT mevzusuyla alakalı bir açıklama yapılmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan evvelki açıklamalarında ”Şu anda Vedat Bey takımıyla beraber çalışmalarını devam ettiriyor. Önümüzdeki ay ve yeni sene EYT ile minimum fiyatın arka arkaya açıklandığı aylar olacak” demişti.

Bakan Nebati’den EYT açıklaması

Bu akşam devam eden bütçe görüşmelerinde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ”EYT ile alakalı çalışmayı da tüm paydaşların görüşlerini dikkate alarak, dikkatli bir şekilde yürüyoruz. Çalışmanın detaylarını Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından zamanı gelince açıklanacaktır.” ifadelerini kullandı.

Genel - 7:56 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.