27° Açık

Sırçadaki Kız Nalan’ın annesi Sema nasıl can verdi? Sema’nın vefatı!

Magazin - Kasım 25, 2022 7:21 am A A

Sırçadaki Kız Nalan’ın annesi Sema nasıl can verdi? Sema’nın vefatı!Sırçadaki Kız dizisinde bu hafta yayınlanan kısımda Nalan kişiliğinin öyküsü dikkat topluyor. Sırçadaki Kız dizisinde Nalan’ın annesinin kim olduğu merak ediliyor. Ayrıca Feride ve eşinin konuşmasında ‘Sema’yı kim öldürdü?’ suali dikkat çekti. Peki ama Sırçadaki Kız Nalan’ın annesi kimdir? Sema’yı kim öldürdü? İşte Sema’nın vefat nedeni…Sırçadaki Kız dizisinde Burcu Biricik’in hayat verdiği Nalan kişiliğinin annesi dikkat çekti. Sırçadaki Kız dizisinde Nalan’ın hakikat annesiyle alakalı bir hayli izleyici araştırma yapıyor. Peki ama Sırçadaki Kız Nalan’ın hakikat annesi kimdir?

Sırçadaki Kız Nalan’ın annesi kimdir?

Sırçadaki Kız dizisinde Nalan’ın hakikat annesi Sema’dır. Feride şahsiyeti ise Sema’nın annesidir. Nalan bu hakikatle yüzleşecektir. Sırçadaki Kız dizisinde Sema ölüm etmiştir. 

Sırçadaki Kız Sema’yı kim öldürdü? 

Sırçadaki Kız kitabındaki bilgilere göre; Sema şahsiyeti hakikatinde Nalan’ın hakikat annesidir. Nalan, ergenliğe girdiği günden itibaren annesi Feride tarafından aralıksız hakimiyet edilmiş, ancak kısıtlı hayatına karşın kendisini geliştirmiş bir kızdır. Anne Feride’nin geçmişte yaşadığı, gizem gibi gizlediği bir travması vardır. Bu travmanın acısını, en çok Nalan’a sürükletir. Bu travma ise Nalan’ın hakikat annesi Sema ile alakalıdır. Aynı ismi taşıyan kitaptan uyarlanan öyküye göre Nalan’ın annesi öz dayısı tarafından tecavüze uğramış ve Nalan’ı dünyaya getirmiştir. Sema Nalan’ı dünyaya getirirken ölüm etmiştir. Kızının vefatı ardından bir daha daha öncekisi gibi olmayan Feride, bir daha aynı şeyi hayata fobisiyle Nalan’ın hayatını kabusa çevirmiştir. Sırçadaki Kız Sema asılda kim? Dilara Aras kaç yaşında?

Magazin - 7:21 am A A
BENZER HABERLER