16° Parçalı bulutlu

Mehmet Yalçınkaya kimdir? MasterChef jürisi Mehmet Şef’in eline ne oldu? Mehmet Yalçınkaya’nın parmaklarını nasıl kesti, neden gizliyor?

Magazin - Kasım 29, 2022 7:41 am A A

Mehmet Yalçınkaya kimdir? MasterChef jürisi Mehmet Şef’in eline ne oldu? Mehmet Yalçınkaya’nın parmaklarını nasıl kesti, neden gizliyor? Her akşam büyük bir izleyici kitlesi olan MasterChef Türkiye yeni kısımlarıyla ekranlara geliyor. İzleyiciler her yarıyıl olduğu gibi jüri abonelerinden Mehmet Yalçınkaya’nın parmakları ile alakalı araştırma yapmaya devam ediyor. Mehmet şefin parmaklarının resmi gündem olmuştu. Peki ama Mehmet Yalçınkaya’nın parmaklarına ne oldu? MasterChef Türkiye 2020 senesinde de kendini izletmeye devam ediyor. Ekranların hoşlanılan yemek müsabakalarından biri olan MasterChef Türkiye’de müsabakacılar her akşam değişik lezzetler yapıyor. Müsabakanın jüri azaları her akşam sosyal medyada en çok konuşulan adlar oluyor. MasterChef’in yakın takipçileri, Masterchef Mehmet Şefin parmakları neden yok? Mehmet Yalçınkaya’nın parmaklarına ne oldu? suallerine cevap arıyor. Mehmet Şef’in parmaklarına ne oldu?

Aşçıları ve enfes yemekleriyle ünlü Bolu şehrimizde 1974 senesinde dünyaya gelen ünlü şef Mehmet Yalçınkaya, MasterChef Türkiye’nin 3 jürisinden biridir.‘Mehmet Şef’ Mehmet Yalçınkaya’nın, katıldığı programlarda sol elini aralıksız cebinde yakalaması dikkati sürükleyerek zaman zaman sosyal medyada konuşulmakta.Yarışmacılara karşı izlediği davranış dolayısıyla da zaman zaman tenkit mevzusu olan Mehmet Şef, mutfakta geçirdiği bir kaza neticeyi sol elinin 3 parmağını kaybetmiş. Mehmet Şef’in parmaklarını kıyma aygıtına kaptırdığı söyleniyor.

Magazin - 7:41 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.