22° Parçalı bulutlu

MasterChef Danilo Şef kimdir? Daha Önceki eşi Tuğçe Demirbilek kaç yaşında, instagram adresi nedir? Çocukları Zeno Tibet Zanna kaç yaşında?

Magazin - Kasım 28, 2022 5:37 pm A A

MasterChef Danilo Şef kimdir? Daha Önceki eşi Tuğçe Demirbilek kaç yaşında, instagram adresi nedir? Çocukları Zeno Tibet Zanna kaç yaşında?MasterChef jüri abonelerinden Danilo Zanna’nın boşanma haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. 9 senelik eşi Tuğçe Demirbilek’deri boşanacağını açıklayan MasterChef müsabakasının sempatik İtalyan şefi Danilo Zanna, Etiler’de yaşadıkları evden taşınarak, kendine ayrı bir ev yakaladı. Peki ama MasterChef Danilo Zanna kimdir? Danilo Zanna eşi Tuğçe Demirbilek ve çocukları Zeno Zanna instagram adresleri var mı, kaç yaşında?Ayrılık haberlerinin ardından Danilo Zanna sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak ” Bazı fikir ayrılıklarını çözüme eriştiremediğimiz için ayrılık kararı aldık”  dedi.

Danilo Zanna kimdir? Danilo Zanna, 1982 senesinde İtalya’da dünyaya geldi. Aileden gelen aşçılık maharetiyle muhakkak bir müddet yalnızca İtalyan mutfağı ile ilgilenen Zanna, amcasının hasta olması ile beraber bir müddet Londra’da kaldı ve farklı mutfaklarla çalışmaya başladı.Bir hafta sonu için İstanbul’a tatile geldiği sırada eşi Tuğçe Demirbilek ile tanıştı ve dünya evine girdi. Türkiye’de yaşamaya karar verdikten sonra İtalyan ve Türk mutfağından oluşan bir lokanta açtı.TV ekranlarına çıkmaya başlaması ile tanımaya başlayan Danilo Zanna, “İtalyan İşi”, “Elin Oğlu” gibi programların yanı gizeme Gupse Özay’ın “Görümce” adlı sinema filminde rol aldı.Son olarak MasterChef müsabakasında jüri abonesi olması ile popülerliği artan İtalyan Şef, “Danilo Zanna ile İtalyan İşi Komedi” isimli tek şahsiyet şova da imza attı.

Tuğçe Demirbilek kimdir?

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek ile 2012 senesinde dünya evine girdi. Aslen Giresunlu olan Tuğçe Demirbilek sebebiyle Danilo Zanna sık sık kendisinin de Karadenizli olduğunu belirten mizahlar yapmıştı. Demirbilek’in Danilo Zanna ile olan evliliğinden bir çocuğu bulunuyor.

Zeno Tibet Zanna kimdir?

 Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek’in oğlu olarak öğrenilen Zeno Zanna değişik ismi Tibet’tir. Henüz 8 yaşında olan Zeno’nun büyükanne ve büyük babası Armando Zanna olarak öğreniliyor.

Magazin - 5:37 pm A A
BENZER HABERLER