25° Az bulutlu

Instagram Hesap Silme Linki 2021 | Instagram Hesabını Kaldırma Kalıcı Olarak Kapatma Nasıl Yapılır?

Teknoloji - Kasım 28, 2022 7:33 pm A A

Popüler resim ve video uygulaması Instagram kullanıcıları yarıyıl yarıyıl muhtelif sebeplerle uygulama kullanımını kaldırmak ve hesabını kapatmak istiyor. Masaüstü ve mobil uygulama ile alternatifleri üzerinden hesap kapatmak olası. Kalıcı olarak kapatma operasyonları muhakkak bir müddet içerisinde yine giriş yapılmadığı takdirde hakikatleşmiş oluyor.

TELEFONDAN, MOBİLDEN INSTAGRAM HESABINI KAPATMA, KALICI OLARAK KALDIRMA NASIL YAPILIR?

Hesabını kullanıma kapatmak isteyen bireylerin uygulaması gereken adımlar şu biçimde:

İlk olarak mobil uygulamanızı açın be hesabınıza giriş yapın. Ardından hesabınızda sağ en üstte yer alan üst üste 3 çizgiye tıklayın. Burada karşınıza “Ayarlar” sekmesi çıkacak evvel ayarlara, ardından da “dayanak” sekmesine tıklayın.

Dayanak sekmesine tıkladıktan sonra sizi “help.instagram.com” adresine yönlendirecek. Doğrudan mobil uygulamadan hesap silme olası olmadığı için bu adres üzerinden operasyonlarınıza devam etmek zorundasınız. Tam bu evreleri kullanmak istemiyorsanız dolaysız olarak Instagram hesap silme linki üzerinden operasyonlarınıza devam edebilirsiniz.

INSTAGRAM HESAP SİLME LİNKİ

Hesap silme operasyonları için mobil uygulamadan yönlendirildiğiniz “help.instagram.com” adresinde yer alan “Instagram’a ara verme” alternatifine tıklayın…

Karşınıza üç alternatif çıkacak “ınstagram hesabımı nasıl silerim?” alternatifine tıklayın ve hesabımı sil adresine tıklayın…

Bu evreleri kullanmak istemeyenler dolaysız olarak “HESAP SİLME LİNKİ” üzerinden operasyonlarını sürdürebilir.

Size Instagram hesabınızı neden siliyorsunuz alternatifleri yöneltilecek, buradaki alternatiflerden bir tanesini seçin ve parolanızı girin, ardından “HESABIMI KALICI OLARAK SİL” alternatifine tıklayın.

“Tamam” dediğinizde hesabınız kalıcı olarak kapanmış olacak.

Teknoloji - 7:33 pm A A
BENZER HABERLER