22° Parçalı bulutlu

Adıyaman TOKİ kura çekimi canlı izle! Adıyaman TOKİ sosyal konut kura sonuçları ne zaman, saat kaçta?

Genel - Kasım 24, 2022 9:14 am A A

Adıyaman TOKİ kura çekimi canlı izle! Adıyaman TOKİ sosyal konut kura sonuçları ne zaman, saat kaçta?TOKİ kuraları Şırnak, Kars, Siirt, Batman, Iğdır ve Ardahan gibi bazı illerde tamamlandı. Kuralarda sıradaki il ise Adıyaman olacak. Peki, Adıyaman TOKİ kura çekimi ne zaman, saat kaçta? TOKİ Adıyaman sosyal konut kura çekilişi canlı yayını nasıl izlenecek?TOKİ sosyal konut projelerine yoğun ilgi gösterilmesinin ardından 8 milyon kişinin başvuru gerçekleştirdiği açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde bazı illerde ise temel atma törenleri gerçekleştirildi. Kura aşaması ise bazı iller için tamamlandı. Kuralarda sıradaki il ise Adıyaman olacak.ADIYAMAN TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?Adıyaman TOKİ sosyal konut projesi için kura çekimi tarihi 24 Kasım 2022 Perşembe günü olarak duyuruldu.  Adıyaman TOKİ kuraları 24 Kasım’da başlayacak ve 25 Kasım’da da devam edecek. Adıyaman kuraları TOKİ’nin Youtube kanalından saat 10.00’dan sonra canlı izlenebilecek.

Adıyaman’da kuraların gerçekleşeceği bölgelerin günleri ve adetleri ise şöyle;? Cumhuriyet tarihimizin en büyük sosyal konut projesinde kuralar devam ediyor…

▶️ Bütün kuralar

?️ 21-27 Kasım haftası kura takvimi ?

ADIYAMAN TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMAKura çekimini canlı olarak izleyemeyecek olan kişiler ise çekiliş tamamlandıktan sonra TOKİ’nin resmi internet adresi üzerinden sorgulama yapabilecekler.TOKİ KURA SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…E-DEVLET TOKİ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…BAŞVURU ÜCRETİ İADESİ NE ZAMAN YAPILACAK?“Başvuru dönemi içinde” başvuru bedelini alarak başvurusunu iptal edebilir. Daha sonra asil hak sahibi olmayanların başvuru bedelleri kuradan sonra 5 işgünü sonra iade edilecek. Başvurusu iptal edilenler de kurayı beklemeden başvuru bedelini iade alabilecekler. 

Genel - 9:14 am A A
BENZER HABERLER